Жорстокого вбивцю засудили до довічного ув’язнення

61-річного чоловіка визнали винним у скоєнні розбою, умисного вбивства та замаху на вбивство ще однієї людини з метою приховати вчинене.

Як повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області, в червні минулого року засуджений чоловік звільнився з місць позбавлення волі, де провів 15 років за розбій і згвалтування. Провівши на волі тиждень, він пішов на новий злочин.

Через незачинені двері рецидивіст зайшов в приватний будинок по вулиці Сабурівській, вдарив по голові господиню квартири, кинув жінку на ліжко, зв’язав її і закрив рот ганчіркою. Зловмисник намагався відшукати гроші, проте в цей час з ранкової прогулянки повернувся чоловік господині. Розбійник погрожував небажаному свідку і вимагав віддати заощадження. Чоловік намагався чинити опір, за що рецидивіст накинувся на нього з ножем і завдав близько 10 поранень. Від отриманих травм потерпілий помер.

Зловмисник не поспішав залишати місце злочину, а виправ і випрасував свої речі і приготував їжу. Весь цей час господиня будинку лежала зв’язаною. Щоб приховати вчинене, рецидивіст поклав безпорадну жінку у ванну і включив гарячу воду. Після цього підпалив речі в одній з кімнат, закрив хату на ключ і втік, прихопивши з собою 1200 гривень і деякі побутові речі.

Життя господині будинку врятували сусіди. Вони прийшли на відчайдушні крики жінки, яка зуміла частково звільнитися і покликати на допомогу.

Розбійнику призначили покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна. Вирок суду не набув чинності, йде час на апеляційне оскарження.

Нагадаємо