Останні новини

Сергій Чернов: Я хочу подякувати минулому року за набуті нові знання та досвід

Депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов підбив особисті підсумки минулого року.

«Іноді корисно озирнутися, поміркувати і подякувати. За будь-які моменти, події та емоції! І Новий рік – найкращий для цього час.

Я хочу подякувати минулому року за те, що він додав у моє життя нові враження, яскраві спогади, важливі події та незабутні зустрічі. Це був перший рік, коли я жив у новому, незвичному для мене ритмі. Це був не простий період, він був насичений і складний. Все це було важливим для мене тоді і буде необхідним у Новому році.

Цей рік подарував мені можливість більше часу дозволяти собі зробити паузу, щоб побачити справжню весну, літо й осінь.

Я вдячний собі за більшу рішучість та сміливість чинити, говорити і поводитись так, як мені підказують серце і совість. Я вдячний за можливість набути нові знання та досвід.

Минулий рік не був би таким яскравим, якби не було поруч людей, які вміють зробити життя добрішим та цікавішим. Спасибі за те що ви є! Будь-яка зустріч, подія, навіть незначуща, обов’язково щось привносить у наше життя.

Сьогодні я навмисно не хочу говорити про пандемію, економічну кризу, виклики і загрози. Ні! Досить цього було протягом року, і всім зрозуміло, що на жаль все це перейде в наступний.

Новий рік це завжди надія на щось хороше. Це мрії про щастя. Це очікування, що наступний рік неодмінно буде кращим за попередній, а всі розчарування та проблеми залишаться в минулому. Бажаю всім не лише вірити, але й чинити добро! Яскравих та теплих свят!», – написав Сергій Чернов на своїй сторінці в Фейсбук.

Нагадаємо.