Сергій Чернов взяв участь у вебінарі для членів Делегації України в Конгресі місцевих та регіональних влад РЄ

Завершилася друга частина ознайомчого вебінару для членів Української Делегації в Конгресі Ради Європи. Під час засідання йшлося про зовнішні відносини, співпрацю з партнерськими організаціями Конгресу.

Питання, обговорені під час зустрічі:

  • Координація співпраці між Конгресом і Радою Європи.
  • Національні та європейські асоціації місцевих і регіональних влад як незалежні партнери Конгресу.
  • Кроки до омолодження політики в Україні та Конгресі.

У засіданні брали участь:

  • Сергій Чернов, Представник України у Бюро Конференції регіональних і місцевих органів влади для Східного партнерства (CORLEAP), Президент Української асоціації районних та обласних рад;
  • Sedef Cancoçak, секретар Комітету з поточних справ Конгресу;
  • Борис Тарасюк, Постійний представник України при Раді Європи;
  • Марія Мезенцева, депутатка Верховної Ради України, Керівник Постійної делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ);
  • Андреас Кіфер, Генеральний секретар Конгресу РЄ,

«Я, як представник України у Бюро Конференції регіональних і місцевих органів влади для Східного партнерства (CORLEAP) поінформував колег про діяльність CORLEAP, її взаємодії з Конгресом, Європейським комітетом регіонів та Національними асоціаціями ОМС», – розповів Сергій Чернов.

У 2019 році CORLEAP виступила за створення Академії державного управління Східного партнерства, підтримавши ініціативу Сергія Чернова, на ІХ щорічному зібранні.

Передбачається, що Академія державного управління Східного партнерства зі штаб-квартирою в одній з країн-партнерів буде обслуговувати органи місцевого/регіонального самоврядування і враховуватиме специфічні потреби державного управління на регіональному рівні.

«Я пропонував у своєму виступі-презентації, щоб це була Україна. Дякую Андреас Кіфер, Офісу Ради Європи в Україні, зокрема Світлані Гріщенко за організацію заходу», – додав Сергій Чернов.

Довідково. CORLEAP – це об‘єднаний орган місцевих і регіональних влад ЄС і країн східного партнерства, об’єднує 36 регіональних і місцевих політиків з 18 країн.

Нагадаємо.