Сергій Чернов вручив сертифікат про успішну реалізацію проєкту «Разом в майбутнє» переможцям конкурсу

Завдяки конкурсу «Разом в майбутнє» проведено благоустрій території Красноградської лікарні.

Красноградська міська рада разом з Наталинською сільською радою та Харківською обласною радою реалізували черговий проект «Підвищення доступності та якості медичних послуг населенню».

«За період з 2012 по 2021 роки на Красноградщині реалізовано 102 проекти на суму майже 23 млн. грн. (до речі в Харківській області за 10 років реалізовано 2067 проєкт», – сказав депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов.

На території Красноградської ЦРЛ в рамках співробітництва реалізований проєкт на загальну суму 1845,5 тис.грн., з яких співфінансування з:

  • обласного бюджету – 922,7 тис. гривень;
  • міський бюджет – 461,4 тис. гривень;
  • сільського бюджету – 461,4 тис. гривень.

В ході реалізації проєкту проведено капітальний ремонт та благоустрій території КНП «Красноградська ЦРЛ».

«В конкурентній боротьбі щорічно в усіх куточках Харківщини вирішуються не великі, але дуже потрібні для людей справи. Ми серед лідерів в цьому питанні в державі. Думаю треба обов’язково зберегти цей сучасний проектний підхід реалізації розвиткових проєктів», – прокоментував Сергій Чернов.

Також  цього року Красноградська міська рада стала переможцем обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» з міні-проєктом «Сприяння розвитку сімейної медицини в Красноградській міській територіальній громаді шляхом придбання медичного обладнання».

Нагадаємо.