Сергій Чернов вітає мешканців Золочівщини з річницею визволення

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав мешканців Золочівщини з Днем визволення.

«Прийміть щирі вітання від мене особисто та депутатського корпусу Харківської обласної ради з нагоди 77-річниці визволення Золочівського краю від нацистських загарбників.

Цей день є знаменним не тільки для Золочівщини, а й для усієї Харківщини. Адже повне визволення регіону стало можливим лише завдяки спільним зусиллям наших батьків, дідів і усіх, хто крок за кроком, від одного населеного пункту до іншого відвойовували та мужньо боронили рідний край від поневолення.

Безмежно дякуємо вам, шановні ветерани, за перемогу, виборену такою дорогою ціною. Бажаю безхмарного неба, міцного здоров’я, добробуту та щедрої долі!»

ФОТО: Золочівська райдержадміністрація Харківської області

Довідково. Визволенню Золочівщини передувала велика танкова битва, в якій взяла участь п’ята гвардійська танкова армія генерала Ротмістрова П.О. Вона розгромила основні ворожі сили і перейшла в наступ на Бєлгородсько-Харківському напрямку.

ФОТО: Золочівська райдержадміністрація Харківської області

В ніч з 5 по 6 серпня по Муравському шляху пішли 18 і 29 танкові корпуси п’ятої гвардійської танкової армії генерала Ротмістрова П.О. Воронезького  фронту, які після визволення Безсонівки і Щетинівки сусіднього Бєлгородського району, визволили смт Золочів, села Уди, Довжик, Цапівка, Велика Рогозянка, Сковородинівка, Гуринівка, Рясне, Писарівна.

Нагадаємо.