Останні новини

Сергій Чернов: У Чугуївській громаді реалізують ініціативи у сфері освіти й благоустрою

П’ять ініціатив «Разом в майбутнє» вже реалізовано у Чугуївській громаді.

Мініпроєкт «Слобожанське ремесло» дозволив підвищити якість та модернізувати навчально-виховний процес у Чугуївській дитячій художній школі ім. І.Ю. Рєпіна.

Проведено капітальний ремонт навчального класу художньої школи, придбано спеціалізоване обладнання та меблі, встановлено муфельну піч, гончарний круг, верстати для скульптури, столи, турнетки, стелажі для збереження та демонстрації робіт учнів. Відтепер в художній школі є всі умови для розвитку такого цікавого напрямку художньої творчості, як скульптура.

Багато уваги в Чугуєві приділяється створенню інклюзивних навчальних умов. У Чугуївській загальноосвітній школі №7 функціонує 5 інклюзивних класів, навчаються 13 дітей з особливими освітніми потребами. Мініпроєкт «Заклад рівних можливостей» дозволив створити комфортні умови для перебування цих дітей в закладі, а саме – облаштувати окреме санітарно-гігієнічне приміщення, хол та влаштувати пандус.

У Чугуївській ЗОШ №1 в рамках мініпроєкту «Ресурсна кімната – крок до успішного життя» облаштовано спеціальний простір, де будуть надаватися психологічно-педагогічні послуги та проводитися корекційно-розвиткові заняття.

Два мініпроєкти, подані ОСББ міста, також стали переможцями і успішно впроваджені. У рамках мініпроєкту «Безпека людини – крок у майбутнє» встановлено камери відеоспостереження в ліфтових установках, машинних відділеннях та перед входом у під’їзди багатоповерхових житлових будинків.

Мініпроєкт «Територія безпеки» реалізований в ОСББ «Добробут Чугуєва». З метою створення безпечних умов пересування, як для автомобілістів, так і для пішоходів, у рамках проєкту дворові території будинків огороджено сіткою-парканом, що стимулює пішоходів переходити дорогу до КЦ «Імідж» та ДЮСШ лише у визначених місцях. Також над під’їздами будинків та на перших поверхах встановлено камери відеоспостереження, що є додатковою гарантією безпеки мешканців, а при необхідності – й допомогою у виявленні порушників дорожнього руху.

Довідково. У 2020 році від громадських організацій, ОСББ і вуличних комітетів міста було подано 16 заявок на участь в обласному конкурсі «Разом в майбутнє», з яких 12 здобули перемогу. Усього за 2012-2020 роки подано 192 мініпроєкти, 71 з них визначені переможцями.

Нагадаємо.