Ярмарок вакансій для студентів-медиків

12 грудня, у Харківському національному медичному університеті (Наукова бібліотека, корпус Б) відбудеться перший в Україні Ярмарок вакансій для студентів та випускників медичних вузів.

Мета: популяризувати серед студентів-медиків професію сімейного лікаря та познайомити їх з відкритими вакансіями медустанов Харківської області.

На заході студенти, інтерни та випускники медичних вузів міста отримають шанс поспілкуватися з представниками медустанов і місцевого самоврядування, визначитися з місцем роботи після закінчення навчання.

Свої вакансії гостям представлять понад 25 медустанов Харківської області.

ВНЗ, в свою чергу, познайомлять представників громад з випускниками. Оскільки з початком медреформи змінюється не тільки роль сімейного лікаря, а й система фінансування. ВНЗ необхідно розуміти, як підготувати кваліфікованого сімейного лікаря, а громаді запропонувати привабливі умови для фахівця. Якщо у громади з’явиться хороший лікар, то і люди будуть здорові.

Крім того, на заході пройдуть круглі столи за участю представників МОЗ та вищих медичних навчальних закладів, на яких обговорять актуальні питання медичної реформи, компетенції сімейного лікаря, поговорять про виклики і нові можливості професії.

Студенти та інтерни зможуть відвідати майстер-клас від HR-фахівця і дізнатися, як ефективно шукати роботу на ринку праці.

Ярмарок вакансій відбудеться в рамках проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», що реалізується програмою Європейського Союзу «Підтримка громадянського суспільства, місцевої влади та прав людини».

 

Довідково. Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.

Виконавці проекту Харківська обласна рада – координатор та Асоціація місцевих урядів Харківської області, Громадська організація «Агенція змін «Перспектива» та Громадська спілка «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

За матеріалами: http://www.oblrada.kharkov.ua