Сергій Чернов: Переконаний, обласна рада VIII скликання згуртується навколо голови і буде ефективно працювати на благо Харківщини

Голова Харківської обласної ради VII скликання Сергій Чернов подякував виборцям за довіру та депутатському корпусу за плідну роботу. Після промови присутні в залі аплодували стоячи.

Також, Сергій Чернов привітав Артура Товмасяна з обранням головою обласної ради VIII скликання.

«Хочу побажати успіху та мудрості на новій посаді. Маю подякувати усім виборцям, які оказали мені честь і дали мені можливість представляти в Харківській обласній раді їх інтереси і захищати права. Хотів би подякувати усім без виключення депутатам Харківської обласної ради п’ятого, шостого і сьомого скликань з якими ми плідно працювали і багато ініціатив реалізували на Харківщині. Бажаю, щоб нове восьме скликання обласної ради продовжило усі добрі традиції», – сказав Сергій Чернов.

Він висловив переконання, що, попри непрості часи і дуже багато викликів, депутатський корпус  Харківської обласної ради VIII скликання, згуртується навколо голови обласної ради, навколо її президії, буде ефективно працювати на благо Харківщини.

«Багато треба зробити, хоча й багато зроблено. Хочу побажати всім нам, депутатам Харківської обласної ради восьмого скликання на чолі з обраним сьогодні головою, залишатися радою, вищим представницьким органом, який поважають та ставляться із порозумінням і виборці, і керівництво держави. Переконаний, що так і буде. Ще раз скажу слова щирої подяки колегам, виконавчого апарату обласної ради, з яким мав честь працювати довгі роки, всім, хто зі мною був поруч», – зазначив Сергій Чернов.

Нагадаємо.