Останні новини

Залишайтеся фізично активними під час самокарантину

В Україні продовжують діяти суворі обмеження в рамках карантину. Ми майже весь час перебуваємо вдома і наш спосіб життя став малорухливим. Згодом це може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям.

Фахівці надають кілька порад, як зберегти фізичну форму і отримувати від цього задоволення.

Робіть короткі активні перерви протягом дня.

Можна періодично робити прості вправи – нахили, присідання, рухи руками і ногами. Прекрасним способом підтримати свою фізичну форму можуть бути танці, ігри з дітьми, прибирання або догляд за рослинами. Звичайні домашні турботи можуть стати для вас способом поліпшити своє здоров’я і підняти настрій.

Знайдіть для себе онлайн-тренування.

Те, що ви перебуваєте в своїй квартирі, не означає, що потрібно відмовитися від ходьби. Ви можете робити «прогулянки» по квартирі, коли розмовляєте по телефону або спілкуєтеся з рідними, замість того, щоб робити це лежачи або сидячи.

Взагалі скоротіть час, що проводиться в сидячому положенні. В ідеалі в кожен окремий період намагайтеся залишатися не більше 30 хвилин в сидячому положенні і положенні лежачи.

Також відмінним помічником у підтримці активності може бути ходьба на місці. Щоб зробити її ще більш корисною, вийдіть на балкон або широко відкрийте вікна і впустіть в квартиру свіже повітря.

Для оптимального здоров’я, також важливо пам’ятати, що необхідно дотримуватися рекомендацій щодо здорового харчування і не забувати підтримувати питний режим. Намагайтеся пити чисту воду замість цукровмісних напоїв.

Забезпечте себе достатньою кількістю фруктів і овочів і обмежте вживання солі, цукру і тваринних жирів.

Нагадаємо.