Останні новини

Офіційно стартував новий п’ятирічний проєкт «ГОВЕРЛА» 

Запущено проєкт «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») має намір сприяти Уряду України у просуванні та здійсненні  реформи децентралізації шляхом підтримки органів місцевого самоврядування, які повинні стати більш спроможними, підзвітними перед громадянами та такими, які здатні ефективно надавати послуги.

Проєкт «ГОВЕРЛА» також допомагатиме Уряду України більш чітко визначити та розмежувати повноваження між органами влади різних рівнів.

У Києві відбувся захід, присвячений офіційному старту проєкту. 

«Стартував проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування», який має бюджет 74 млн. грн. У заході взяли участь Прем’єр-міністр Уравни Дмитро Шмигаль, народні депутати України, тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін та директор USAID Джеймс Хокл», – прокоментував депутат Харківської обласної ради, Президент УАРОР Сергій Чернов.

Управлінська структура проєкту передбачає центральний офіс в Києві та 6 регіональних офісів, які охоплять своєю підтримкою 7 областей і понад 50 громад. Підтримка передбачає сприяння здійсненню  трансформаційних перетворень на місцевому рівні, посилення спроможності органів місцевого самоврядування та його посадових осіб здійснювати відповідні повноваження.

Проєкт також буде сприяти реалізації секторальної та фіскальної децентралізації з метою забезпечення підзвітності органів місцевого самоврядування, здійснення нагляду та ефективного залучення громадян.

Нагадаємо.