Оголошено конкурсний набір до Школи місцевого самоврядування DESPRO

Провідна ідея Школи – формування необхідних фахових спроможностей у регіонах та у громадах.  Йдеться про управлінські та проектні спроможності, як здатність створювати й реалізовувати ефективні стратегії та проекти місцевого розвитку.

Також, в програмі навчання – формування навичок ефективно управляти громадами в умовах децентралізованих повноважень і ресурсів.

За словами організаторів, Школа місцевого самоврядування DESPRO (Школа DESPRO) – комплекс навчальних заходів практичного спрямування для лідерів місцевого самоврядування усіх рівнів, що покликаний сприяти формуванню «активу» системи місцевого самоврядування – критичної маси лідерів ОМС, які розуміють суть і перспективи реформ, готові запроваджувати реформи на місцях та вміють поширювати набуті знання.

Школа проходитиме у наступні етапи:

  • I очна сесія у Києві 17-20 вересня 2019 року,
  • II очна сесія у Києві 22-25 жовтня 2019 року.

Заплановані дві напрямки навчання: 

  • для команд ОТГ;
  • для молодих фахівців ОМС ОТГ.

КОМАНДИ ОТГ:  5 осіб, які відповідають критеріям відбору, мають Стратегію місцевого розвитку та високу мотивацію до участі у Школі:

  • голова громади (або заступник) у якості лідера команди;
  • 4 члени комітету/робочої групи.

МОЛОДІ ФАХІВЦІ ОМС ОТГ:  молоді, ініціативні спеціалісти віком до 35 років з мінімальним досвідом роботи у сфері місцевого самоврядування,
які шукають можливості для розвитку та вдосконалення професійних знань і готові використовувати їх для розвитку своєї громади.

Для участі необхідно до 10 червня 2019 року (включно) надіслати заявку.

Відбір учасників – до 12 липня 2019 року.

Подробиці конкурсу на сайті: http://oblrada.kharkov.ua

Нагадаємо.