Останні новини

У Зачепилівському районі послідовно оновлюють інфраструктуру

Під час робочої поїздки у Зачепилівський район голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився із роботою об’єктів соціальної інфраструктури.

Зокрема, він побував у  дитячому садочку-яслах «Ромашка», де минулого року проведена реконструкція двох груп на 36 місць, на яку з обласного бюджету виділено 2 млн 850 тис. грн, а також 600 тис грн на їх облаштування.

За словами Сергія Чернова, відкриття нових груп обумовлене чергою з 75 малюків, які потребують дошкільної освіти.

«Заклад зовні і зсередини яскравий, креативний, радісний. Діти з великим задоволенням відвідують його, бо щоразу наче потрапляють до казки. Тепер дитячий садок потребує для новостворених груп ігрові майданчики, на що знадобиться 200 тис. грн».

Перебуваючи у Зачепилівській загальноосвітній школі голова облради зазначив, що для завершення ремонтних робіт у школі з обласного бюджету будуть виділені додаткові кошти – близько мільйона гривень.

«Сьогодні мені стало відомо, що у Зачепилівці є проблема з автомобілями швидкої медичної допомоги, окрім того, не вистачає шкільних автобусів, а ті, що у наявності – вже дуже застарілі. Я взяв ці питання під особистий контроль й ініціюватиму включення їх до переліку видатків з обласного бюджету», – додав Сергій Чернов.

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги, де сьогодні також побував очільник облради, обслуговується близько 15 тисяч мешканців району.

Як зазначив Сергій Чернов, «У рамках обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» будемо закладати великий об’єм коштів на придбання сучасного медичного обладнання до закладів охорони здоров’я області».

У районному Будинку культури останніми роками було проведено ремонт фасаду та внутрішніх кімнат, зроблено ремонт даху, проведено утеплення газової труби та здійснено поточний ремонт системи опалення.

У 2019 році за кошти місцевого бюджету придбано матеріали  для ремонту крісел глядацького залу та акустичне обладнання для сцени.

Під час свого візиту Сергій Чернов також зазначив, що, як і для багатьох інших, питання ремонту доріг у районі стоїть надзвичайно гостро.

«Дороги, погоджуюсь, болюче питання, проте, для розуміння: за останні три роки нами було повністю зроблено дорогу на Купянськ – 140 км та на Ізюм. Зробили ідеальну дорогу у бік Сумської області. Зараз проходять ремонтні роботи за напрямком Мерефа-Павлоград, довжиною у 150 км, кожного дня тут роблять по декілька кілометрів.

Якщо такими темпами пропрацюємо найближчі п’ять років – усі стратегічні питання будуть вирішені. Ми вже побачили, що це можливо й ресурс для цього є. Відразу все зробити неможливо. Тільки крок за кроком, ефективно працюючи, досягнемо поставлених цілей».

Нагадаємо.