Медикам Харкова пропонують взяти участь в освітній програмі

Конкурсний набір на Сертифікаційну навчальну програму «Управління охороною здоров’я» відкрито для медичних працівників міста Харкова.

Взяти участь у програмі можуть як представники адміністрацій медустанов (керівники, начальники відділів), так і медичні працівники, які прагнуть зростати професійно. Програма спрямована на формування у слухачів практичних умінь і навичок застосування універсального інструментарію для управління закладами охорони здоров’я в умовах трансформації медичної системи.

Програма складається з семи модулів: фінанси, маркетинг, менеджмент, медичне право, стратегічне управління, HR та лідерство.

Тривалість програми: 12 травня – 17 липня. Навчання буде проходити дистанційно (двічі на тиждень – п’ятниця, субота з 9:00 до 16:00).

Серед критеріїв конкурсного відбору – учасник повинен представляти комунальне неприбуткове підприємство в сфері охорони здоров’я Дніпропетровської, Запорізької або Харківської областей; мотивація учасника.

Навчання для першої групи слухачів (25 осіб) – безкоштовне. Після успішного завершення програми учасники отримають сертифікати.

Реєстрація триває до 10 квітня. Зареєструватися можна за посиланням. 

Нагадаємо.