Останні новини

На Барвінківщині презентували два нових проєкти для дітей

У мистецькому закладі Барвінківської дитячої музичної школи, презентувавши проєкт під назвою «Шкільне подвір’я – територія комфорту та здоров’я дитини».

В ході його впровадження проведено озеленення та облаштування території дитячої музичної школи, а також замінено асфальтне покриття.

Другий успішно-реалізований проєкт було представлено в Іванівській школі, де ініціативна група в рамках проєкту провела капітальний ремонт харчоблоку, обідньої зали та закупила сучасне технологічне обладнання.

Бюджет реалізації кожного мініпроєкту – майже 300 тис грн, з них обов’язкове співфінансування коштом обласного бюджету складає 50% від загальної вартості проєкту.

За час існування конкурсу Барвінківська громада залучила в розвиток територій понад 5,4 млн грн додаткових коштів завдяки проєктам обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Довідково. У поточному році отримали перемогу 10 проєктів із 18 поданих. Цьогорічна сума ініціатив громади становить 2,722 млн грн, із них співфінансування з обласного бюджету понад 1,361 млн грн.

Нагадаємо.