Протягом доби в Харківській області сталося 18 пожеж унаслідок обстрілів

ДСНС надала інформацію по Харківській області станом на 7:00 28 квітня 2022 року.

Протягом доби 27-28 квітня рятувальники здійснили 37 оперативних виїздів, з яких: 26 на ліквідацію пожеж, серед яких 18 — унаслідок обстрілів, а також 8 пожеж, які сталися з інших причин. Крім того, 5 разів виїжджали на допомогу населенню та проведення аварійно-рятувальних робіт, 6 були інші виїзди.

Всі пожежі, які сталися через обстріли, зафіксовані в Київському (5) та Індустріальному (2) районах Харкова, а також Харківському (5) та Ізюмському (6) районах області. Там горіли багатоповерхові та приватні будинки, гаражі, автомобілі, виробничі об’єкти та сухостій.

Унаслідок ворожих обстрілів близько 18:30 у Київському районі Харкова сталася низка пожеж. На загальній площі понад 200 кв. м майже одночасно горіли 11 гаражів та автомобіль. На місці події працювало 7 оперативних підрозділів ДСНС. Жертв та постраждалих немає.

На території Барвінківської громади Ізюмського району через активні бойові дії горів магазин будматеріалів, бібліотека та приватні гаражі. Усі ці пожежі також трапились майже в один час: близько 18:45 — 19:15. Повідомляється, що останній осередок горіння рятувальникам удалося ліквідувати о 23:58.

Щодо пожеж, які сталися з інших причин: на території Солоницівської громади виникло займання на АЗС. Подія трапилась близько 12:00, а для ліквідації вогню прибуло 7 оперативних відділень ДСНС на автоцистернах. На місці події горіли 2 ємності з газом, 2 ємності з бензином та 1 ємність з дизельним паливом. Цього разу площа горіння склала близько 120 кв. м.

Ще одна пожежа виникла в с. Огіївка о 19:20. Унаслідок порушення правил експлуатації пічного опалення у приватній оселі сталося займання: на площі 40 кв. м горіли домашні речі та меблі. Постраждали 2 жінки та чоловік. Повідомляється, що їх госпіталізовано до опікового центру Харкова.

Крім того, піротехнічні підрозділи ліквідували 53 ворожих боєприпасів.

Нагадаємо.