Під вогнем росіян знову опинилися виключно цивільні споруди

11 липня близько 10:20 російські війська завдали чергового удару з реактивних систем залпового вогню по Салтівському та Київському районах Харкова.

В результаті чисельних вибухів касетних боєприпасів сталося 5 пожеж за різними адресами, багато руйнацій приватних і багатоквартирних будинків, інших об’єктів.

Рятувальники здійснили 11 виїздів на ліквідацію наслідків ворожих атак. В одному з випадків боєприпас потрапив в автівку, що рухалась проїзною частиною у Київському районі. Авто розірвало на шматки, розпочалась пожежа. В ній загинули 2 людей.

У Салтівському районі горіли 2 гаражі на площі 200 кв.м. Поранено 1 людину. Також у приватному секторі зайнявся дах приватної оселі. На момент прибуття рятувальників площа пожежі складала 50 кв.м. Сусідні будинки зазнали пошкоджень.

Кількість загиблих від російського обстрілу Харкова зросла до 6. Зокрема, стало відомо, що 2 людини загинули внаслідок влучання снаряду в автомобіль – водій 1971 року народження та пасажир 2004 року народження. Щонайменше 31 особа зазнала поранень, серед них 2 дітей 4-х та 16-ти років.

Нагадаємо.