Останні новини

Громади Харківщини підписали меморандуми із Фондом енергоефективності

Понад п’ятнадцяти громад Харківщини у рамках презентації програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» підписали Меморандуми про співпрацю з державною установою «Фонд енергоефективності».

Угоди передбачають об’єднання зусиль у напрямку енергомодернізації будинків, де створено ОСББ.

Сторони-підписанти Меморандуму взяли зобов’язання впроваджувати на Харківщині інструменти стимулювання енергозбереження та підтримки заходів, спрямованих на підвищення рівня енергетичної ефективності будівель.

Вітаючи підписантів, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов підкреслив, що відтепер 14 громад регіону, серед яких Лозівська, Первомайська, Балаклійська, Красноградська міські ради та місто Харків отримали ще більше можливостей скористатися інструментами стимулювання енергозбереження у громадах.

«Підписавши Меморандуми райони заручились потужною підтримкою для проведення заходів, спрямованих на підвищення рівня енергетичної ефективності будівель у своїх громадах. Спільна діяльність сторін сприятиме економії споживання енергетичних ресурсів та витрат на комунальні послуги ОСББ, поліпшенню зовнішнього вигляду будівель, продовженню терміну їх експлуатації, підвищенню рівня комфорту та умов проживання у будинках, а також збільшенню їх вартості», – сказав Сергій Чернов.

Довідково. Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» реалізується ДУ «Фонд енергоефективності».

Програма передбачає часткове відшкодування витрат ОСББ на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний». Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

Нагадаємо.