Навчальний тур для керівників закладів первинної медичної допомоги

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» запрошує управлінців закладів первинної медичної допомоги Харківської області взяти участь у навчальному турі до міста Мукачева.

Поїздка відбудеться з 17 по 20 вересня 2019 року, дедлайн реєстрації – 27 серпня. Захід буде цікавий посадовим особам, що призначені відповідальними за розвиток сервісу в закладі.

Зареєструватися можна за посиланням

Основні заходи в рамках візиту:

  • Семінар-дискусія «Сервіс як стратегічний пріоритет закладу: від стратегії до локальних ініціатив»;
  • Презентація сервіс-менеджера закладу з питань оперативного управління сервісом;
  • Візит до кол-центру з обговоренням програми запуску кол-центру, аналізом основних причин звернень до операторів та роботи з ними;
  • Візит до тренінг-центру, де лідер цього напрямку поділиться перспективами розвитку цього напрямку;
  • Ознайомлення з досвідом сільської медицини Закарпаття.

Основною умовою участі є вже започаткована робота в закладі над впровадженням інструментів сервісу, адже приймаюча сторона очікує не тільки запитань, але й свого досвіду та ідей з боку нашої команди.

Під час візиту очікується обговорення учасниками своїх знахідок та спостережень, а після візиту створення плану впровадження інновацій в сфері сервісу.

Довідково. Проект реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

Нагадаємо.