Останні новини

Сергій Чернов: Регіон має достатній ресурс для боротьби з пандемією

В обласному бюджеті є додаткові кошти для боротьби з поширенням коронавірусу.

У Будинку рад відбулась нарада щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

У заході взяли участь народні депутати України, керівництво органів місцевого самоврядування, представники виконавчої влади та бізнесу.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов повідомив присутнім, що у Будинку рад санітарно-епідеміологічною службою було проведено дезінфекцію приміщень та документації.

«Частину працівників обласної ради переведено у режим суворої ізоляції. Вони щоденно перебувають під контролем лікарів, стан їх здоров’я на сьогодні задовільний. Інша частина виконавчого апарату наразі працює дистанційно», – розповів голова обласної ради.

Керівництвом області вживаються усі необхідні заходи для протидії поширенню коронавірусної інфекції.

«З обласного бюджету вже спрямовано 45 млн грн для підтримки лікарів та медичного персоналу обласних комунальних установ, які будуть контактувати як з харків’янами, так і мешканцями області, – повідомив голова обласної ради. – В обласному бюджеті маємо ще 48,5 млн грн резервного фонду. Ці кошти у разі необхідності без проведення пленарних засідань, а лише за погодженням бюджетної комісії будемо виділяти задля боротьби із пандемією».

Також депутати допомагають місцевій владі у реалізації рішень обласного штабу та координують забезпечення  своїх міст і районів усіма необхідними засобами захисту.

«Регіон має достатній ресурс. Кожного дня у Харківську область різними можливостями доставляються засоби захисту та сучасне обладнання. Спільними зусиллями в найближчий час ми зможемо забезпечити усім необхідним медичний персонал наших опорних медичних закладів, які будуть працювати в разі необхідності з боротьбою COVID-19. Серед таких закладів Обласна інфекційна лікарня, Обласна дитяча інфекційна лікарня, Центр екстреної медицини катастроф та швидкої допомоги, а також Бюро судово-медичної експертизи», – додав голова обласної ради Сергій Чернов.

Нагадаємо.