«Блок Кернеса – Успішний Харків» пропонуватиме на посаду голови Харківської обласної ради нинішнього керівника Сергія Чернова

Перша сесія Харківської облради VIII скликання відбудеться 11 грудня. Таке рішення ухвалили члени обласної виборчої комісії, пише «Журналіст».

За словами депутата облради Степана Масельского «Насамперед ми маємо обрати керівництво обласної ради та сформувати постійні комісії. Наша партія пропонуватиме на посаду голови Сергія Чернова – він уже має колосальний досвід та зможе швидко та професійно організувати роботу депутатського корпусу. Окрім того, потрібно ухвалити бюджет на наступний рік, затверджувати цільові програми, від яких залежить стабільна робота соціальної сфери», – наголосив Масельский.

Щодо співпраці з іншими політичними силами, які пройшли до обласної ради, депутат відзначив, що «Блок Кернеса – Успішний Харків» готовий вести конструктивний діалог з усіма партіями.

«Наш пріоритет – це успішний розвиток регіону. Ми запрошуємо усіх до діалогу та готові співпрацювати з усіма партіями, націленими на плідну, конструктивну роботу заради прогресивних змін на Харківщині», – підкреслив політик.

Нагадаємо.