Останні новини

15 липня – останній день для зміни місця голосування

Сьогодні останній день, коли виборці можуть змінити місце для голосування.

Якщо у вас є така необхідність і ви не встигли раніше цього зробити, треба сьогодні прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Необхідно мати з собою паспорт та написати заяву, де вказати  адресу фактичного місця проживання, бажану дільницю для голосування та причину зміни місця голосування.

По закінченні процедури органи ведення ДРВ видадуть посвідчення про тимчасову зміну місця голосування, де буде вказана дата виборів (21 липня 2019 року), а також номер виборчої дільниці для голосування. Інколи таке посвідчення видають не одразу, а просять зайти за ним, наприклад, наступного дня. Але наявність цього посвідчення не є підставою відмовити виборцю у видачі бюлетеня.

Вдома, через 24 години після проходження процедури зміни місця голосування, необхідно перевірити себе в списку виборців онлайн.

У день голосування, 21 липня 2019 року прийти на цю нову виборчу дільницю з паспортом з 8:00 до 20:00 та проголосувати.

Довідково. Народних депутатів обиратимуть за змішаною системою – 225 за списками, іншу половину у мажоритарних округах, за винятком округів в окупованих Росією районах Донецької та Луганської областей і Криму.

Нагадаємо.