З нагоди Дня місцевого самоврядування активну молодь Харківщини відзначили нагородами

У Харкові пройшла урочиста церемонія нагородження обласного конкурсу для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!».

Цьогоріч у конкурсі взяли участь школярі та студенти з 16 районів області. Найбільше учасників з Балаклійського, Ізюмського, Лозівського, Первомайського районів і міста Харкова. Активну участь також взяли й учні з Красноградського, Чугуївського, Харківського, Валківського, Близнюківського та Печенізького районів.

Нагороди переможцям, а також Кубок голови обласної ради команді, яка здобула перше місце в інтелектуальних змаганнях з брейн-рингу, вручила голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна.

«Вже вісім років на Харківщині за ініціативи голови обласної ради проходить конкурс «Місцеве самоврядування – це ми!». За цей тривалий час ми переглянули безліч цікавих і розумних творчих робіт, а також ознайомились із серією красивих та оригінальних художніх творів», – сказала Людмила Немикіна.

У Конкурсі взяли участь майже 350 молодих людей. У кожній з номінацій визначено переможців, які посіли 1-3 місця, а у двох номінаціях за рішенням журі додатково вручено ще спеціальну відзнаку.

Переможцями обласного конкурсу «Місцеве самоврядування – це ми!» цьогоріч стали 47 школярів та студентів Харківщини.

Конкурс молодіжних робіт «Місцеве самоврядування – це ми!» ініційований головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим.

«Щорічно, напередодні Дня місцевого самоврядування ми підводимо підсумки обласного конкурсу для молоді «Місцеве самоврядування – це ми!». Це талановита молодь з усіх куточків Харківщини, яка по-своєму бачить сьогодення і майбутнє нашого місцевого самоврядування. Це юнаки і дівчата, які прагнуть знати сучасне законодавство і демонструють активну громадянську позицію. Саме завдяки таким заходам, молоді люди приймають рішення стати у майбутньому депутатами або менеджерами публічного управління. Вітаю з перемогою!»

Нагадаємо.