Сергій Чернов: Питання екології стосуються кожної родини та кожної громади

Майже вісімдесят мільйонів гривень цьогоріч передбачено на цільові заходи в обласному фонді охорони навколишнього середовища.

У засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Йшлося про використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019 році.

За словами директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Сергія Магдисюка, у 2019 році затверджено розподіл коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у сумі 78 млн 112,304 тис грн.

Кошти здебільшого були направлені на:

  • придбання сміттєвозів для м. Лозова та Малоданилівської ОТГ, а також Дергачівського, Зміївського, Харківського районів;
  • придбання устаткування для реалізації заходів з водообміну у Краснопавлівському водосховищі;
  • розробку проектно-кошторисної документації з розчищення русла річки Вовча у межах міста Вовчанськ і з реконструкції очисних споруд у смт Малинівка;
  • будівництво очисних споруд у м. Люботин та каналізаційних очисних споруд у м. Богодухів;
  • реконструкцію каналізаційного колектора у м. Чугуїв, тощо.

У Балаклійському районі триває капітальний ремонт каналізаційних очисних споруд у смт Донець. Продовжується будівництво КНС №1, КНС №2 мережі самопливної та напірної каналізації у м. Вовчанськ; розпочато реконструкцію Південного самопливного каналізаційного колектора у Лозовій.

На сьогодні повністю виконано капітальний ремонт частини каналізаційного напірного колектору крізь річку Берестова в с. Наталине, що на Красноградщині, та у місті Первомайський. На стадії завершення роботи у Золочівському районі з реконструкції каналізаційно-насосної станції у с. Фески, а також на дільниці ІІ Орджонікідзевського колектору у м. Харків.

Нагадаємо.