Останні новини

Харківщина перейшла в «зелену» зону карантину

Харківська область за індикаторними показниками відповідає зеленому рівню епідемічної небезпеки поширення коронавірусу.

За даними Міністерства охорони здоров’я, рівень захворюваності становить 58 на 100 тис. населення, що нижче встановленого показника у <75 на 100 тис. населення; коефіцієнт виявлення випадків інфікування становить 2,6% при допустимому <4%; тестуванням охоплені 732 особи на 100 тис. населення (допустимий показник ≥ 300 на 100 тис. населення); рівень госпіталізації становить 18,1 на 100 тис. населення (допустимий – ≤60 на 100 тис. населення); динаміка госпіталізацій дорівнює -27,2%; завантаженість ліжок із киснем – 30,3%.

Як повідомила директорка Харківського лабораторного центру — головна санлікарка області Любов Махота, кількість підтверджених випадків інфікування коронавірусом на Харківщині за тиждень зменшилася у 15 разів.

«Область на сьогодні повністю відповідає “зеленому” рівню епіднебезпеки, але ми не повинні розслаблятися, ми повинні й надалі дотримуватися всіх протиепідемічних заходів. І, напевно, ще буде хвиля, враховуючи недостатній рівень вакцинації», — сказала Любов Махота.

За добу на Харківщині зареєстрували 87 нових хворих на СOVID. 10 осіб з діагнозом «коронавірус» померли.

Довідково. Загалом станом на 9 червня в Україні всі області перейшли до «зеленої» зони. «Зелений» рівень дозволяє переглянути підходи до протиепідемічних обмежень у бік пом’якшення.

Нагадаємо.