Останні новини

У Лозівському та Балаклійському районах ремонтують мости

Шляховики ремонтують шляхопроводи на дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград та Андріївка – Курган – Мілова.

Триває ремонт шляхопроводу на автомобільній дорозі Р-51 Мерефа – Лозова – Павлоград біля села Таранівка Лозівського району. Станом на 10 липня тут виконуються роботи на одній половині споруди. Бригади вже провели демонтаж мостового полотна, огороджень, армування та бетонування накладної плити. Тривають роботи з ремонту опор, прогонових будов.

Також шляховики працюють над ремонтом ще одного мосту на цій дорозі – біля села Іванівка Лозівського району. Тут на одній половині споруди вже виконали демонтаж мостового полотна, огороджень. Тривають роботи з ремонту опор, прогонових будов та армування накладної плити.

Окрім цього, у Лозівському районі відремонтують міст через річку в селі Катеринівка та шляхопровід за Лозовою. За інформацією начальника з розвитку доріг Служби автодоріг у Харківській області Сергія Пляки, роботи планують завершити у кінці вересня – на початку жовтня.

Нагадаємо, що питання будівництва та ремонту доріг в області – є найважливішими для Харківщини, за думкою голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

«Це питання наразі є стратегічним для Харківської обласної ради. Вироблено стратегію, тактику, розуміємо свої можливості. Враховуємо й те, що цьогоріч будуватимуться додаткові асфальтові заводи та буде придбана сучасна техніка».

За словами директора ДП «Дороги Харківщини» Ігоря Турченка, будівництво ділянки об’їзної автодороги міста Лозова протяжністю 1,6 км,  коштуватиме 58 млн грн.

«Під час розробки проекту враховано сучасне навантаження від вантажного транспорту –  понад 10 тон на вісь. Ширина проїзної частини становитиме 6 метрів, категорія дороги – IV»,  – зазначив він.

Пріоритетні напрямки проведення ремонтів місцевих доріг у поточному році:

  • Дергачі – П’ятихатки;
  • Харків – Липці – Борисівка;
  • Вовчанськ – Землянки;
  • Богодухів – Валки – Нова Водолага;
  • Зміїв – Таранівка.

Довідково. Мережа автомобільних доріг загального користування  Харківської області складає 9 627,2  км.  З них дороги державного значення – 2298,3 км, дороги місцевого значення – 7328,9 км.

Нагадаємо