Юні футболісти перемогли на Міжнародному турнірі

Харків став володарем  кубку Iber Cup Barcelona. На центральному стадіоні Льорет-де-Мар вперше за всю історію турніру лунав українській гімн та розвіювався прапор України.

В Іспанії на  узбережжі Costa Brava відбувся престижний Міжнародний турнір з футболу Iber Cup Barcelona 2019 серед юнаків 2003 – 2009 років народження. У цьому турнірі виступали команди різної вікової категорії з 15 країн та 4 континентів. Вперше в історії у популярного турніру брала участь команда з України під прапором «Динамо – Харків» ( тренер Володимир Кравченко).

Хлопці 2008 року народження посіли перше місце в групі, отримавши перемогу у всіх матчах групового етапу, де були представлені команди з Португалії, Іспанії та Австралії. У чвертьфіналі харків’яни розгромили команду Es Du 16eme (Франція) з рахунком 7:0. Наступного дня в півфіналі команда зустрілася з UD Alta de Lisboa B (Португалія) та перемогла з рахунком 2:1. У заключному фінальному матчі харків’яни впевнено перемогли з рахунком 4:0.

Ці результати дозволили харківській команді вибороти кубок Iber Cup Barcelona 2019.

Хлопці також отримали можливість взяти участь у фінальному турнірі Iber Cup World Final, що відбудеться в Бразилії у січні наступного року, де змагатимуться вже 230 команд з усього світу.

Нагадаємо