У Харкові презентували перший український «мобільний» паспорт

Технологію Mobile ID або «мобільний паспорт», яка дозволяє ідентифікувати особу за допомогою мобільного телефону, представили в Харкові у рамках анонсованого відкриття комунальної установи «Офіс реформ Харкова».

Під час презентації розповіли, що Харків став першим і єдиним містом України, яке реалізує проект «Smart сity» в партнерстві з компанією «Vodafone».

Ця технологія – один з трьох визнаних державою електронних способів ідентифікації особи. Головна перевага – безпека особистих даних.

Mobile ID – це використання сім-карти мобільного телефону для підтвердження своєї особи при отриманні ряду послуг в електронних сервісах на місцевому і державному рівнях.

Також пояснили, що мобільний паспорт не відрізняється від звичайної сім-карти, за винятком того, що в цю карту «зашитий» електронний цифровий підпис і особисті персональні дані володаря сім-карти.

Вже зараз за допомогою мобільного паспорта можна замовити на Порталі електронних сервісів Харкова довідку про склад сім’ї або місце проживання, техпаспорт тощо. У подальшому список послуг буде розширюватися.

leave a reply