Фестиваль бойових мистецтв «Kharkiv Fight Night»

У Харкові пройшов Фестиваль бойових мистецтв «Kharkiv Fight Night».

В рамках Фестивалю проведено 6 поєдинків з боксу, тайського боксу і ММА.

Результати поєдинків з боксу:

Георгій Лошко (призер Чемпіонату України з боксу, професійний боксер) був сильнішим в поєдинку з Хосе Луїсом (Куба)

У поєдинку Кіра Макогоненко, 11 років (чемпіонка Харківської області) та Дмитро Сайчук, 10 років (чемпіон Одеської області) судді переможця не виявили, зарахувавши нічию.

Результати поєдинків з тайського боксу:

– вагова категорія до 55 кг

Олександр Федченко (чемпіон світу з кікбоксингу ISKA 2018, чемпіон України з кікбоксингу WPKA 2018) переміг Дмитра Шевченка (чемпіон України з кікбоксингу WTKA 2017, чемпіон України з таїландського боксу 2018 серед студентів).

– вагова категорія до 63 кг

Дмитро Волков (призер чемпіонату України з таїландського боксу) здобув перемогу в поєдинку з Ель Асталь Мустафою (чемпіона харківської області з таїландського боксу, призер чемпіонату України з таїландського боксу).

Результати поєдинків з ММА:

– вагова категорія до 65 кг

Саттар Махмудов (Шердог 5: 2, професійний боєць ММА, чемпіон України з кікбоксингу) задушливим прийомом вже в першому раунді переміг Михайла Титоренка (професійний боєць ММА, чемпіон харківської області ММА, чемпіон харківської області козацький двобої).

– вагова категорія до 70 кг

Рауф Абдуллаєв (професійний боєць ММА) задушливим прийомом в першому раунді розправився з Даміром Корольовим (Шердог 1: 1: 0, чемпіон України з кунг-фу, чемпіон Харкова з кікбоксингу).

Нагадаємо, що Фестиваль бойових мистецтв спрямований на ознайомлення та популяризацію напрямків бойових мистецтв.

 

За матеріалами: «Харків Спортивний»