Останні новини

Цього року в ЗНО візьмуть участь близько 24,5 тисячі випускників

Реєстрація для участі у ЗНО розпочалася 1 лютого і триватиме до 5 березня включно. Прогнозована кількість учасників у 2021 році складає приблизно 24,5 тисячі осіб.

Питання забезпечення організованого та безпечного підвезення учнів до місць проведення ЗНО та в зворотному напрямку належить до обов’язків територіальних громад та закладів освіти. У разі самостійного приїзду у місця проведення ЗНО відповідальність на себе беруть батьки або представники дитини.

За даними регіонального центру оцінювання якості освіти, округи та пункти ЗНО будуть розташовані у містах Харків, Балаклія, Ізюм, Красноград, Куп’янськ, Лозова, Чугуїв. Додано ще два нових округи: у містах Богодухів та Валки. ЗНО проведуть у пунктах, створених на базі закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної та вищої освіти. Орієнтовно у Харківській області буде організовано 117 пунктів тестування, де працюватиме близько 3,5 тис. осіб.

Для учасників ЗНО з особливими освітніми потребами, зумовленими станом здоров’я, мають бути створені спеціальні умови для проходження ЗНО.

Нагадаємо.