Почалась реєстрація на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні

Реєстрація триватиме з 5 лютого по 25 березня. ЗНО в цьому році буде проходити з 20 травня по 12 липня.

За інформацією прес-служби Українського центру оцінювання якості освіти, випускники, які бажають брати участь в ЗНО повинні створити і заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується з використанням спеціального сервісу, розміщеного на сайті УЦОЯО, підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в установі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів та коледжів, які в цьому році завершують здобуття повної загальної середньої освіти). Або відправити його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

Після цього регіональний центр видає спеціальний сертифікат.

З більш детальною інформацією про реєстрацію на ЗНО можна ознайомитися на сайті УЦОЯО та сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, зовнішнє незалежне оцінювання буде проходити з 20 травня по 12 липня з 11 навчальних предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова. Учасники мають право скласти тести з чотирьох предметів.

Додатково.