ДТП на Сумській. Підсумки засідання

У середу, 24 жовтня, в Харкові відбулося чергове слухання справи про аварію на Сумській. В ході засідання суд розглянув клопотання адвокатів фігурантів: Зайцевої та Дронова.

 

Клопотання юриста Дронова прокурор погодився задовольнити у частині проведення додаткової судово-автотехнічної експертизи. Також фонотехніческой експертизи та експертизи матеріалів звуко- та відеозапису.

Також, адвокатами було повідомлено, що підозрювана Олена Зайцева має важку хворобу та потребує спеціального лікування. Лікарі діагностували в неї посттравматичну енцефалопатію (прогресуюча дегенеративна хвороба мозку, пов’язана з численними повторними черепномозковими травмами).

Адвокат, Євген Мельниченко:  «Ще від 9 жовтня у неї почалися перепади тиску, які сам спостерігав. Їх фіксували лікарі «швидкої». У неї за медичною документацією верхня норма артеріального тиску – 90. Зараз піднімається до 150. Медики у СІЗО поставили їй діагноз посттравматична енцефалопатія з усіма синдромами. Але у медичній частині ізолятора немає невропатолога, тому вона не отримує належного лікування».

До суду Зайцевій викликали «швидку».

Наступне слухання справи призначене на 7 листопада.

 

Довідково. Наступна експертиза має встановити чи можна визначити межі перехрестя, чи можливо графічно позначити стоп-лінію. Також де саме, за правилами дорожнього руху, мав зупинитися Volkswagen Touareg.

leave a reply