Школи закриваються на карантин через ГРВІ та кір

На Харківщині закрито 9 шкіл і ще в 13 навчальних закладах закрили окремі класи через велику кількість хворих на ГРВІ.

«Найбільше шкіл на карантин закрито у Вовчанському районі. Там відразу в 5 навчальних закладах повністю призупинено навчальний процес. Крім того, по одній школі закрили на карантин у Великобурлуцькому, Золочівському та Куп’янському районах, а також в місті Люботин», – розповіли в лабораторному центрі.

Також масово хворіють діти в Борівському, Нововодолазькому та Кегіческом районах, а також в містах Куп’янську та Чугуєві.

Крім того, обмежувати відвідування шкіл почали і через спалах кору. Зокрема, у приватній гімназії «Очаг» з понеділка, 3 грудня, частина школярів залишиться вдома. Причина – карантин через кір.

За даними обласного лабораторного центру, з початку року на кір перехворіли 513 жителів регіону, серед яких 249 дітей. Найбільша кількість хворих фіксується в місті Харкові та в Харківському районі.

Додатково. У місті Чугуєві провели термінову вакцинацію від кору військовослужбовців 92-ї окремої механізованої бригади. Причина – минулого тижня у двох військових, які приїхали зі Львівщини, діагностували небезпечний вірус кору.

«Всім військовим, які контактували з хворими, а це 50 осіб, була проведена вакцинація», – повідомили в Чугуївському центрі первинної медико-санітарної допомоги.