У Харкові вдень переслідували грабіжників

 

Як повідомили у Нацполіціі, у Київському районі Харкова у неділю під час спроби втечі від правоохоронців грабіжники розбили відразу чотири автомобілі.

Подія сталася на паркувальному майданчику біля торговельного комплексу у Київському районі 2 грудня близько 14-00. 48-річний чоловік побачив зловмисника, коли підійшов до свого автомобіля. Правопорушник вже встиг взяти куртку та планшет. Потерпілий почав витягати його з транспортного засобу, під час чого між чоловіками виникла бійка. Зловмисник дістав предмет, схожий на ніж, та почав погрожувати його застосуванням. В цей час до чоловіків під’їхав автомобіль «Skoda», на якій грабіжник разом з двома спільниками втік.

Коли ж їх наздогнали співробітники поліції, зловмисники спробували знову втекти, пошкодивши при цьому кілька машин, у тому числі і службовий автомобіль патрульних. Незважаючи на це, правоохоронці за підтримки випадкових очевидців, грабіжників все ж затримали.

Затримання відбувалось поблиз торговельного центру «Україна» на проспекті Тракторобудівників у Московському районі міста Харківа.

Зловмисниками виявилися 43 та 31-річні громадяни України та 39-річний громадянин Грузії. На даний час вони доставлені до Київського відділу поліції для надання свідчень.