Благодійний футбольний матч для врятування однорічної дитини

Маленькій мешканці Сахновщини встановили страшний діагноз.

Родичі просять допомоги в лікуванні однорічної Анастасії Чернятин. За словами матері дитини Ірини Чернятин: «4 жовтня почалися слинки, соплі. Доктор сказав, що це зубки ріжуться, все нормально. Але потім у Насті сіл голос, з’явився кашель. Прописали антибіотики. Вони не допомагали. Стан погіршувався. Потім прописали інші антибіотики – нежить зник. 16 жовтня аналізи були хорошими».

А вже 4 листопада результати шокували батьків дитини.

Медики в терміновому порядку відправили дівчинку до Харкова. Там лікарі і встановили страшний діагноз – гострий лейкоцит. У Насті збільшена печінка, праву легеню погано дихає. Нормально працює тільки один орган – серце.

Тепер маленька змушена боротися за життя. Її чекає серйозне лікування, можливо знадобиться пересадка кісткового мозку.

«На перший місяць лікування необхідно 100 тисяч гривень. Лікарі сказали, що ще потрібно буде зробити три хіміотерапії, а це більше 750 тисяч гривень», – розповіла мама Ірина.

На допомогу дівчинці відгукнулися юні футболісти клубу «Фенікс».

Свою третю річницю клубу гравці вирішили відсвяткувати благодійним товариським матчем з «Арсеналом».

На своїй сторінці в Facebook хлопці написали: «У нашої команди і у Насті День Народження з різницею в один день, тільки дівчинка на два роки молодша – їй всього лише рік. І ми дуже хочемо, щоб вона жила – здоровою і веселою. Вперше вхід на матч «Фенікса» буде платним – кожен заплатить стільки, скільки зможе, а всі гроші команда передасть батькам Насті.

Просимо всіх, хто підтримує команду – батьків, однокласників, друзів – прийти на цю гру!»