Останні новини

До 100-річчя Харківського історичного музею презентували ювілейну монету та марку

Харківський історичний музей має власні наукові школи та унікальне зібрання, яке нараховує понад 334 тисячі пам’яток культури державного та світового значення.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистостях з нагоди 100-річчя заснування Харківського історично музею імені М.Ф. Сумцова.

«Саме фахівці музейної справи – історики, краєзнавці, археологи – наповнюють унікальну колекцію музею, формують яскраві експозиції, дбають про збереження, охорону та вивчення пам’яток слобожанської давнини. Крокуючи в ногу з часом, започатковуючи мультимедійні заходи та інтерактивні тематичні лекції, музейники роблять важливу справу примноження та розповсюдження знань про національну історичну спадщину», – сказав Сергій Чернов.

Завдяки професійній роботі співробітників музею, у музейній мережі країни з’явилися такі цікаві музеї як Національний меморіальний комплекс «Висота маршала І. С. Конєва», Музей пам’яті жертв Голодомору в Харківській області.

У тісній співпраці з колективом музею Харківська обласна рада реалізує низку проєктів, що мають велике значення для розвитку та піднесення іміджу нашого регіону, в числі яких є Музей місцевого самоврядування та «Азимут культурного розвитку».

На честь круглої дати Національний банк України з 16 січня ввів в обіг пам’ятну монету із серії «Духовні скарби України» виготовлену з нейзильберу тиражом – 35 тисяч штук і поштову марку.

Нагадаємо.