Останні новини

У Куп’янську дітей відправили на канікули з 12 жовтня

Школи Куп’янська у Харківській області пішли на канікули на три тижні через епідситуацію із захворюванням на гострі респіраторні інфекції та COVID.

За словами директора комунального некомерційного підприємства «Куп’янське територіальне медичного об’єднання» Євгена Сінько, рішення ухвалили через збільшення випадків захворювання на коронавірус та гострі респіраторні інфекції.

«Наш виконавчий комітет прийняв рішення розпочати канікули у закладах освіти з 12 числа. У порівнянні з минулими тижнями ситуація на захворюваність людей на ГРЗ, ГРВІ, COVID-19 та пневмонії та підозру збільшилася більш як 15%. Майже до 20% кількість захворювань збільшилася», — сказано у повідомленні.

Нагадаємо. 12 жовтня в. о. міністра освіти Сергій Шкарлет рекомендував запровадити дострокові шкільні канікули.

За думкою директора Департаменту освіти міськради Ольги Деменко, інформація носить рекомендаційний характер.
«Зараз навчальні заклади працюють у штатному режимі. Жодна школа не закрита. З 4388 класів, які є в наших школах, на сьогодні дистанційно навчаються 82 класи, або менше 2%. Їх кількість щодня змінюється, але ситуація цілком контрольована. Є випадки захворюваності на коронавірус серед учителів і персоналу шкіл, але їх небагато. Ми не йдемо на канікули, чекаємо на постанову Кабміну та наказ міністерства. Дитсадки продовжують працювати, як і раніше», – зазначила Ольга Деменко

Нагадаємо.