У Краснограді з’явиться сучасна медична лабораторія

Красноградський центр первинної медико-санітарної допомоги став переможцем конкурсу міні-грантів у рамках виконання Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді».

За словами голови Харківської облради Сергія Чернова, в межах проекту «Первинна медицина в громадах», цьогоріч була організована робота з проведення відповідних конкурсів міні-грантів, мета яких – вирішення локальних та болючих питань громади у сфері охорони здоров’я.

«Дванадцять претендентів Харківської області стали переможцями медичного гранту, серед них і проєкт Красноградщини – «Забезпечення доступності та ефективності первинної медичної допомоги мешканцям територіальної громади міста Краснограда, селищ Дослідне, Куми та Степове шляхом проведення телемедичних консультацій», що спрямований на підвищення якості медичного обслуговування населення».

 В рамках реалізації проекту оновлено матеріальну базу амбулаторії у Центрі первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району на нове сучасне лабораторне обладнання.

Загальна вартість проєкту склала 300 тис грн, з них грантові кошти – 270 тис грн і коштів Красноградського міського бюджету 30 тис грн.

Відтепер дванадцять кваліфікованих лікарів сімейної медицини зможуть оперативно призначати пацієнтам лікування, а також шляхом телемедицини проводити консультації із спеціалістами обласного рівня.

«Раніше мешканці Красноградщини були вимушені їздити до Харкова за більш якіснішими медичними послугами – для проведення лабораторних аналізів та інструментальних досліджень. Наразі нове обладнання придбане та протестоване. Наприкінці вересня Центр зможе повноцінно проводити якісні лабораторні дослідження для усіх 43,5 тис мешканців району», – розповів Сергій Чернов.

Нагадаємо.