У Харкові стартувала підготовка офіцерів запасу

До Харківського військового інституту танкових військ прибули офіцери запасу-випускники військових кафедр, яких призвали на службу до Збройних Сил України.

За даними Інформаційного агентства Міноборони України, впродовж трьох місяців майже 50 призовників-офіцерів удосконалюватимуть знання та навички.

Третину навчального часу слухачі проведуть в аудиторіях, де поновлять знання  військових статутів та спеціальних дисциплін, а решту – на навчально-тренувальній базі інституту та на полігоні, закріплюючи теорію практикою.

Навчатимуться військові за двома напрямами: «Озброєння та військова техніка» і «Радіаційний, хімічний, біологічний захист та екологічна безпека військ».

По закінченню навчання призовники-офіцери складуть комплексний випускний іспит та будуть розподілені до військових частин Збройних Сил України для подальшої служби.

Протягом служби за офіцерами запасу зберігатиметься місце роботи, посада та середній заробіток на підприємстві чи установі, в яких вони працювали до призову. Крім того, їм гарантовані соціальні гарантії та пільги, відповідне грошове забезпечення.

До виконання завдань у районі проведення Операції Об’єднаних сил офіцери за призовом без особистої згоди залучатися не будуть.

Нагадаємо.