Останні новини

Призовників відправили на службу до Національної гвардії

Тридцятьох хлопців відправили з Харкова до лав Національної гвардії України в рамках осіннього призову на строкову військову службу.

За словами заступника обласного військового комісара Миколи Шарія, план призову виконано на 54%: понад 600 призовників відправлено для проходження строкової служби. Найчастіше призовники хочуть потрапити в Національну гвардію, повітряно-десантні війська та в спецназ.

У збірному пункті юнаки проходять додаткове медичне обстеження. Призовників тестують як за фізичними, так і психологічними  показниками. Щоб потрапити до Національної гвардії України необхідно відповідати високим стандартам. До рядів десантників, наприклад, можна потрапити тільки при зрості від 1. 78 і до 1.90.

Як зазначив голова обласної лікарської комісії Олександр Кисляк, переважно у призовників виявляють захворювання опорно-рухового апарату і психічні хвороби. В цьому році виявилися непридатними до служби 10% строковиків.

Психологічну придатність до військової служби визначають за допомогою тестів.

В цьому році з регіону в Збройні сили України повинні піти 1300 чоловіків у віці від 20 до 27 років, Сімсот сорок сім новобранців підуть до Збройних Сил України, було чотири сотні вісімдесят п’ять – у ряди Нацгвардії. Двадцять п’ять хлопців приєднаються до Державної прикордонної служби.

Останнє відправлення призовників на строкову службу цього року заплановане на 30 грудня.

Нагадаємо.