Останні новини

У Харкові збільшилась кількість бажаючих служити за контрактом

ФОТО: АРМІЯ inform

Двохсотим призовником-контрактником із початку року на Харківщині стала мешканка Ізюма.

Торік тільки з Харківщини до мобільної рекрутингової групи 17-ї ОТБр прийшло 98 осіб, 65 із них – дівчата, передає портал АРМІЯ. При цьому три чверті панянок обійняли такі бойові посади, як: командир танка, механік-водій БМП, навідник-оператор танка, снайпер тощо.

За словами військового комісара Харківського облвійськкомату полковника Юрія Калгушкіна, його підлеглі й не очікували у січні такої великої кількості охочих служити за контрактом.

ФОТО: АРМІЯ inform

«Це дуже вдалий старт з відбору воїнів-контрактників у нашому регіоні. Адже в грудні спостерігалося певне зменшення добровільних призовників. Усього близько 100 осіб минулого місяця проводили до війська. У новому ж році, після 13 січня, до нас прийшли сотні мешканців Харківщини, з яких відібрали понад 200 осіб. Здебільшого це дівчата чи хлопці віком 18-25 років, які свідомо йдуть захищати Україну. І жодного не лякає можливість служби в районі бойових дій», – підсумував полковник Юрій Калгушкін.

Протягом 2019-го року в регіоні призвали служити за контрактом понад 1900 осіб. Половина із усіх новобранців є учасниками бойових дій і тому військові колективи поповнилися досвідченими воїнами.

Нагадаємо.