У Харкові затримано голову ОСББ за розкрадання коштів

У Харкові голову об’єднання співвласників  багатоквартирних будинків судитимуть за привласнення та розтрату коштів.

За даними прес-служби прокуратури Харківської області, місцева прокуратура № 5 затвердила обвинувачення у привласненні та розтраті коштів (ч. 2, 3 ст. 191 КК України) голові одного з ОСББ Харкова.

Як стало відомо, 30-річній чоловік працював на посаді голови об’єднання співвласників  багатоквартирних будинків протягом 2016-2018 років. За даними слідства, за цей період голова ОСББ привласнив майже 90 тис. грн з банківського рахунку об’єднання.

Так, у лютому-квітні минулого року підозрюваний без погодження із мешканцями будинку нібито замовив юридичні послуги для ОСББ. Хоча в реальності жодних правничих послуг об’єднання не потребувало. Таким чином чоловік безпідставно витратив 73 тис. грн із банківського рахунку ОСББ.

Окрім того, у травні-серпні 2018 року він підписав чеки на закупку будматеріалів та матеріалів для ремонту системи водопостачання будинку на загальну суму 14,5 тис. грн. Проте жодних матеріалів закуплено не було, а коштами мешканців дому підозрюваний розпорядився на власний розсуд.

Якщо вина чоловіка буде доведена в суді, йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо.