Останні новини

Сергій Чернов: Барвінківщина презентувала вісім соціально важливих для громади мініпроєктів

Завдяки участі у конкурсі «Разом в майбутнє» громада Барвінківщини реалізувала чотири мініпроєкти в закладах освіти району.

Зокрема, у Барвінківській школі №2 повністю модернізовано приміщення закладу – заміно вікна та підлогу, придбано меблі, оновлено вестибюль та переплановано тематичні дитячі зони.

Другий мініпроєкт представила школа №3, де сучасний інтер’єр облаштовано у кабінетах інформатики, хімії та біології, у тому числі придбані базові мультимедійні засоби й нові меблі.

В рамках третього мініпроєкту відновлено актовий зал Гусарівської школи.

Реалізація четвертого мініпроєкту дозволила облаштувати шкільне подвір’я Гаврилівського навчально-виховного комплексу.

Окрім того, на Барвінківщині успішно реалізовано й чотири соціально значимі для громади мініпроєкти. В рамках втілення ініціатив замінено покрівлю та утеплено дах будівлі краєзнавчого музею, а також виконано ремонт даху та східців Червонополянського сільського клубу.

У центральній районній лікарні повністю оновлено приміщення харчоблоку, у тому числі встановлено енергозберігаючі вікна та двері, замінено технологічне обладнання. До того ж, в рамках проєкту «Турбота без меж» придбано сучасні технічні засоби реабілітації для Барвінківського територіального центру.

Бюджет реалізації кожного мініпроєкту – майже 300 тис грн, з них обов’язкове співфінансування коштом обласного бюджету складає 50% від загальної вартості проєкту.

«Разом в майбутнє» – обласний конкурс розвитку територіальних громад, запроваджений у 2009 році за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

У Харківській області станом на 29 жовтня «Реалізовано 63% від загальної кількості мініпроєктів-переможців, разом з тим минулого року на цей час було завершено 85% проєктів. Усі зобов’язання мають бути виконані вчасно. Співфінансування з обласного бюджету надійшло відповідно до зобов’язань та у повній мірі, тому закликаю до відповідального ставлення усіх виконавців мініпроєктів», – наголошує Сергій Чернов.

Довідково. За час конкурсу «Разом в майбутнє», Барвінківською громадою було подано до участі 224 мініпроєкти, з яких перемогу отримали 75 на загальну суму 10,8 млн грн.

Нагадаємо.