Останні новини

У Києві пройшла конференція щодо розвитку державно-приватного партнерства в Україні

Фото: UNIAN

В обговоренні взяв участь голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов.

Конференцію відкрили Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, Директор Світового банку в справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахкохен, Керівник регіонального представництва IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Бретт Пеллмар та Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс.

Захід був націлений на покращення взаємодії між центральними органами виконавчої влади, регіонами та приватним бізнесом з метою реалізації проєктів ДПП.

Конференція, організована при взаємодії Мінекономіки, Світового Банку та Міжнародної Фінансової корпорації (IFC), проходила впродовж цілого дня у чотирьох сесійних напрямках. Спікерами виступили вітчизняні та закордонні урядовці й керівники крупних компаній.

Говорили про інвестиційну привабливість проєктів ДПП, інституціональну координацію та загальне управління проєктами ДПП та інше.

За підсумками конференції президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов написав на своїй сторінці в Фейсбук: «Конференція організована Урядом України при сприянні Світового Банку та Міжнародної Фінансової корпорації ІFC. Учасники ознайомились з досвідом Великої Британії, Португалії та інших країн. Проаналізували критерії формування переліку проєктів ДПП, враховуючи публічні потреби, привабливість для приватного сектору та економічну доцільність.

Ці та інші питання потребують вивчення, аналізу, прийняття нормативних документів спрощуючих бюрократичні процедури на шляху співробітництва влади та бізнесу».

Нагадаємо.