У Харкові відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад

У Харкові, у Палаці спорту «Локомотив» відбулось засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

В роботі конгресу взяли участь Президент України Володимир Зеленський, голова Президії  Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, Голова Верховної Ради України РусланСтефанчук, представники Кабінету Міністрів та народні депутати. Серед учасників засідання керівники органів місцевого самоврядування регіонів України – місцевих  районних та обласних рад. Також, до участі був запрошений Президент УАРОР Сергій Чернов.

Перший актуальний момент, про який говорили на засіданні, – національний спротив та територіальна оборона. У питанні національної безпеки немає місця для політики, інтриг, спекуляцій хаосу.

Серед основних завдань Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України – сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів. А також моніторинг суспільно-політичних та соціально-економічних процесів на регіональному та місцевому рівнях.

Також розглядалися заходи з підвищення рівня енергоефективності та термомодернізації житлового фонду та інше.

Нагадаємо.