Останні новини

Галерея «Мистецтво Слобожанщини» запрошує на творчу зустріч

У Харкові пройде зустріч з авторкою виставки «Фарби планети, на якій ти не був».

Гості заходу ознайомляться з оригінальними роботами Дарини Нагаєць, дізнаються про художні методи і експерименти, подальші творчі плани художниці.

Творча зустріч відбудеться 27 лютого о 17:00. Вхід – вільний.

«Творчість Дарини – це справжнє занурення в світ фантазій, мрій, щирості та глибокої філософії. Хоча Дарина Нагаєць є успішною юристкою і не має професійної художньої освіти, її творчий політ не скований рамками і вона сміливо довіряється своїм почуттям, які зображує на полотні та папері», – розповідають організатори.

Майстриня з дитинства мріяла бути художником та багато малювала. У 2017 році розкрити свій талант авторці допоміг художник з Ізраїлю Олег Агашков. Він подарував їй власний мастихін, фарби та сказав найважливішу фразу: «Малюй все що завгодно, зіпсованих полотен не буває».

У 2019 році розвиток авторки як художниці продовжився, коли вона почала публікувати у фейсбуці власну прозу. Її помітив художник та скульптор Олександр Костін. Він поділився основами техніки офорту та подарував свій  інструмент, яким художниця користується для створення ілюстрацій до своїх оповідей.

Нагадаємо.