Харків’янин завоював «бронзу» на Чемпіонаті світу

33-й чемпіонат світу з велоспорту на шосе серед військовослужбовців проходить у французькому місті Пуатьє.

У стартовий день планетарного турніру двадцятидев’ятирічний харків’янин Олександр Головаш завоював бронзову медаль в індивідуальній гонці на час (дистанція 25 км). Переможцем тут став Барт Леммен із Нідерландів, другим фінішував Луїс Піоре з Франції, яким Головаш поступився 59 і 56 секунд відповідно. Німецького «шосейника» Тобіаса Бака, який став четвертим, українець випередив на 32 секунди. Всього на старт вийшло 20 велосипедистів-військовослужбовців із 10 країн.

У жіночій індивідуальній гонці ще одну бронзову нагороду українській збірній принесла Юлія Бірюкова (львівський СКА).

Остаточні підсумки чемпіонату світу з велоспорту на шосе серед військовослужбовців стануть відомі у суботу.