Останні новини

План з ефективного землекористування представила Нововодолазька ОТГ

Співробітники управління земельними ресурсами Нововодолазької ОТГ представили комплексну документацію із землеустрою.

В рамках Програми місцевого системного розвитку відбулося засідання робочої групи Нововодолазької селищної ради. Під час заходу були оприлюднені відповідні документи.

Створена комплексна документація дозволить ефективно використовувати наявні ресурси та надасть громаді можливість планування розвитку території.

Зокрема, були представлені:

  • карти-схеми сучасного використання земель;
  • карти-схеми обліку використання земель та режимоутворюючих об’єктів;
  • карти-схеми запланованих заходів щодо раціонального використання та охорони земель і обмежень у використанні земель.

Також, під час засідання робочої групи обговорювалися питання потреби у розробці нових генеральних планів, документації щодо визначення меж природно-заповідного фонду та об’єктів культурної спадщини, які знаходяться на території ОТГ.

Окрім того, була представлена схема просторового планування території громади з урахуванням соціальних, культурних потреб населення, розвитку інфраструктури, малого та середнього підприємництва, а також окреслені перспективи залучення інвестицій в громаду.

Довідково. Програма місцевого системного розвитку виконується Фондом Східна Європа в рамках Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток) в партнерстві з ТОВ «БломІнфо-Юкрейн», громадською організацією ДЕСПРО та Київським економічним інститутом за підтримки Харківської обласної ради.

Нагадаємо.