Представникам ОТГ розповіли про новий інструмент вимірювання ефективності роботи

У Будинку рад провели тренінг для представників об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення.

Навчали використовувати в роботі ОМС інструменти та методики оцінювання успішності територіальної громади – Індексу спроможності місцевої влади (ІСМВ).

Учасниками заходу стали представники восьми ОТГ Харківщини та трьох міст обласного значення – Чугуєва, Первомайського та Люботин.

Семінар проходив за особливою методикою, яка включала в себе спілкування з колегами, що вже мають досвід застосування ІСМВ, а також закріплення результатів семінару на основі анкетного опитування.

За словами аналітика консолідованої інформації в західному регіоні Програми DOBRE Оксани Музичук, Індекс спроможності місцевої влади проводиться за 4 компетенціями:

  • лідерство та управління;
  • фінансовий менеджмент та бюджетування;
  • надання публічних послуг;
  • залучення громадськості.

Інструмент РМСІ – це спосіб виміряти якість діяльності органів місцевого самоврядування у ряді управлінських повноважень, а також алгоритм впровадження якісних змін в управлінську практику.

Довідково. Захід відбувся за ініціативи президента Асоціації органів місцевого самоврядування у Харківській області, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, в рамках Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Харківською обласною радою та організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities).

Нагадаємо.