Останні новини

До бюджету Харківської області внесені зміни

У рішенні, яке депутати затвердили у ході пленарного засідання, йдеться про трансферти з державного бюджету, виділення додаткових коштів та перерозподіл у межах загального обсягу асигнувань.

Зокрема, до обласного бюджету приймаються 17,2  млн грн субвенції з державного бюджету на виплату грошової компенсації за придбання житла та передаються у вигляді субвенцій місцевим бюджетам області. Кошти призначені особам з інвалідністю, яка настала внаслідок поранення або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО.

На 571 тис. грн збільшується обсяг субвенції з державного бюджету на програму «Нова українська школа».

Збільшується обсяг субвенції з державного бюджету на 31,4 млн грн та передбачаються видатки загального фонду. Майже 3 млн грн передбачено на оплату поточних видатків окремих закладів охорони здоров’я,  28,5 млн грн – на відшкодування вартості препаратів інсуліну та десмопресину під час забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет.

Прийнято рішення також про виділення додаткових коштів, згідно з яким збільшуються асигнування на утримання і розвиток матеріально-технічної бази бюджетних установ, об’єктів житлово-комунального господарства, фінансування окремих програм  на 151 млн грн.

Зокрема виділяється 34,7  млн грн, з яких 13,5 млн грн – на капітальний ремонт частини п’ятого поверху головного корпусу обласної клінічної інфекційної лікарні з влаштуванням відділення інтенсивної терапії) та 200 тис.грн на реконструкцію обласної клінічної лікарні.

Збільшуються асигнування на 26,8 млн грн, з них фінансова підтримка театрів складає 15,2 млн грн, та фінансова підтримка філармоній, художніх і музичних колективів, ансамблів, концертних та циркових організацій – 9,75 млн грн. Кошти підуть на оплату праці з нарахуваннями.

Також, фінансування для виплати винагород спортсменам та їх тренерам за успішний виступ на Олімпійських та Паралімпійських іграх у Токіо (Японія, 2020)  та інших офіційних міжнародних змаганнях. Передбачується 3,26 млн грн.

Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств складає 4,7 млн грн.

Нагадаємо.