Сергій Чернов: Громади усвідомлюють, що участь у конкурсах дозволяє залучити для розвитку територій додаткові кошти

Перебуваючи у Лозівській громаді, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вручив сертифікати обласної ради, що засвідчують успішне впровадження мініпроєктів – переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Очільник облради розповів про перспективи участі у нових проєктах, спрямованих на покращення надання послуг, зокрема, у сфері медицини.

«В області триває завершальний етап реалізації мініпроєктів. За час дії конкурсу «Разом в майбутнє» Лозівська громада проявила себе як одна з найактивніших в регіоні за кількістю поданих і впроваджених проєктів. Тут реалізовано 120 мініпроєктів у різних галузях, які завжди вирізнялись креативністю та отримували високі оцінки конкурсного комітету.

У поточному році перемогу отримали двадцять проєктів. Ми побачили сьогодні сучасні відремонтовані приміщення в освітніх установах міста, для яких також придбано звукове обладнання, мультимедійні пристрої. Побачили сучасну спортивну залу, в якій можна організувати тренування й проводити змагання серед школярів не лише міста Лозової, а й з усієї територіальної громади.

Активну участь у підготовці освітніх проєктів брали батьківські комітети міських шкіл і садочків, низка проєктів за ініціативи громади стосувалася медичної галузі, також не залишились осторонь й ОСББ.

Усі проєкти, що важливо, відповідають напрямам розвитку територіальної громади, а органи місцевого самоврядування Лозівщини підтримують ініціативи людей. Вітаю громаду та всіх ініціаторів проєктів з їх успішним втіленням. Лозівщина показала один з кращих результатів у регіоні», – зауважив голова Харківської обласної ради.

Сергій Чернов розповів, що вже ухвалені рішення обласної ради, якими внесені зміни та затверджено новий порядок конкурсу «Разом в майбутнє», а також запроваджено новий обласний конкурс проєктів у галузі охорони здоров’я.

«Сума мініпроєктів буде збільшена до 500 тис грн. Також з 1 січня 2021 року започатковано новий конкурс, який є унікальним не лише для Харківщини, а й для усієї країни, пов’язаний з підтримкою та розвитком закладів охорони здоров’я, переважно у громадах. З обласного бюджету на кожен з таких проєктів плануємо спрямувати в якості співфінансування кошти у сумі 1,5 млн грн», – пояснив голова облради.

Нагадаємо.